Po ročním bezúspěšném prodeji jinou RK jsem převzal rodinný dům do své nabídky. Po 6 prohlídkách a 7 týdnech prodeje je REZERVOVÁNO !!!

 

Prodej patrového částečně zařízeného RD 4+1 se samostatnou garáží, dílnou, suchým sklepem se stálou teplotou pod úrovní terénu, dále místnost s možností využití pro drobné podnikání, technická místnost.

Dispozice v přízemí - kuchyň + spíž, obývací pokoj s francouzským oknem do zahrady, ložnice pro rodiče, koupelna se sprchovým koutem ( vejde se místo něj i vana ), samostatné WC, chodba a zádveří, prostor pod schodištěm.

V patře jsou 2 podkrovní pokoje, z nichž jeden je vhodný jako dětský pokoj s denním režimem, má přístup na prostornou terasu ( 25 m2),  druhý pokoj na spaní pro 1 - 2 děti. Dům napojen na obecní vodovod, kanalizaci, vytápěn novým plynovým kotlem.

 

Jižně orientovaná okrasná i užitková zahrada s krytým bazénem, skleníkem, venkovním grilem, terasou u domu. Kopaná studna s čerpadlem na zalévání a pro bazén.

 

Nemovitost je v dobré kondici nabízející téměř vše, co může mladá rodina očekávat od bydlení v rodinném domě se zahradou. Parkování až pro 3 auta na vlastním pozemku.

 

 

V obci ( městys s 500- letou historií) se nachází MŠ a ZŠ, Lidl, obchody, restaurace, pošta, lékař, fotbalové a dětské hřiště, bus MHD (PID ) 354, 398 směr Praha - Černý Most OC ( 18 min),  autem 10 km na hranice Prahy.