Přihlásit se

Přihlášení k účtu

Email *
Heslo *
Pamatovat si mě

Dnes   Praha:   17°C

Dagmar Šnoblová

Dobrý den, pane Hohne,

vrátili jsme se z dovolené a zjistila jsem, že celá transakce je již téměř u konce, bez našeho přičinění a k naší plné spokojenosti.

Chci Vám poděkovat, jelikož jste mi alespoň na chvíli změnil názor na RK. Bohužel po spolupráci s RK, přes kterou jsme nyní kupovali byt v Čelákovicích je můj názor na RK opět tam, kde byl :-), ale alespoň vím, že existují i světlé výjimky.

Opravdu jsem ocenila profesionalitu, rychlost a spolehlivost Vaši i celého týmu. Myslím, že ač se mi Vaše služby zdáli zpočátku celkem předražené, musím napsat, že nyní když vím za co jsem platila a jak vše fungovalo, jsem naprosto spokojena.

Sám víte, jak skeptický přístup jsem zpočátku k prodeji bytu přes RK měla (což pramenilo z mých dosavadních zkušeností),  ale po setkání s Vámi a hlavně po Vašem "přesvědčovacím" telefonátu, jsem si řekla, že Vaše komunikační schopnosti snad musí udolat každého :-). A jak se ukázalo, tak jsem se Ve Vás nezmýlila :-).

Ještě jednou díky.


Dagmar Šnoblová

 

Ladislav Beneš a Aneta Marvanová

Dobrý den,

s rychlostí a kvalitou  práce Vás a vašich kolegů jsme byli nadmíru spokojeni. Od první prohlídky až k předání bytu uplynuly pouze tři týdny. O veškeré vyřizování s bankou a s ostatními institucemi  jste se postarali vy, o všem jsme byli ihned informováni. Jediná naše starost byla pouze se dostavit na smluvené schůzky.  Proto Vás můžeme vřele  doporučit.

Ještě jednou mockrát děkujeme za vše.

 Ladislav Beneš a Aneta Marvanová

Mudr. Marta Hrbková

Vážený pane Hohn.

Ráda bych Vám poděkovala za Vaši, precizně provedenou práci v loňském roce, kdy jste se mi věnoval od května do října a pomáhal mi shánět klienty pro pronájem mého bytu v Praze 6, Na Větrníku 23/1886. Jsem velice spokojená s nájemníky, které jste mi doporučil a s nimiž jsem sepsala smlouvu. Vím, že to bylo dlouhé období, jelikož jsem měla být už v květnu 2013 odstěhovaná a komplikovala jsem Vám práci tím, že jsem v bytě po celou dobu (kdy jste vodil klienty na prohlídky bytu) měla již část věcí zabalených v krabicích a stěhování se neustále mou vinou odkládalo.

Jsem Vám vděčna za Vaši trpělivost a jsem ráda, že výsledek je pozitivní pro nás oba.

S přáním pěkného dne,

Marta Hrbková

Zdena Hlaváčková

Vážený pane Hohne,

mohu Vás ujistit, že s Vaší prací jsem byla velice spokojena. Vůbec jsem nedoufala, že se byt prodá v tak krátké době. Spolupráce s Vámi byla vždy velice příjemná a pracoval jste na vysoké profesionální úrovni. Jelikož mám možnost srovnání, Váš výkon oproti jiným prodejcům vždy dosahoval 100%. Doufám, že vaše realitní kancelář má více pracovníků, jako jste Vy. Ještě jednou Vám děkuji za skvělou a profesionální práci. Určitě Vás budu doporučovat všem mým známým.


Zdena Hlaváčková

 

Michaela a Jiří Kraus Mudr.

Vážený pane Hohne,

ráda bych touto cestou poděkovala za sebe i manžela za dosavadní spolupráci s Vaší realitní kanceláří a především pak s Vámi, jako jejím zástupcem.

Přestože není ještě  celý proces prodeje bytu dokončen, již nyní můžeme  průběh prodeje bytu  hodnotit a jednoznačně říci, že  Vaše  vysoké nasazení, velmi profesionální a zároveň lidský přístup po celou dobu spolupráce nás přesvědčil, že naše rozhodnutí ve výběrovém řízení na realitního makléře bylo zcela  bezchybné a čas věnovaný tomuto výběru se nám vyplatil.

Skutečnost, že nejsme trvale z Prahy, nás vedla k tomu, aby jsme si našli na prodej bytu profesionála, který by měl naši plnou důvěru, vnímal naše požadavky a priority, což se nám ve Vašem případě vyplnilo na více než 100%.

S nelehkým úkolem prodat náš byt ve zvýšeném přízemí, bez balkonu, v cenové relaci dnešních nových bytů, jste se popral velmi statečně a úspěšně. Což dokazuje spokojenost nejen naše, ale troufám si tvrdit, že i strany kupující.

Na závěr bych Vás chtěla ujistit, že naše skvělá zkušenost s Vámi je hodna doporučení všem našim známým (v Praze jich máme opravdu mnoho) a pro nás do budoucna v oblasti realit jasnou volbou.

Přejeme Vám mnoho spokojených klientů, hodně úspěchů a spokojenosti  nejen v práci, ale i v osobním životě.

S pozdravem a někdy příště na viděnou v Praze.

 

Michaela a Jiří Krausovi

 

Eva Holoubková

Dobrý den pane Hohne.

Dovoluji si Vás ještě jednou obtěžovat, protože cítím silnou potřebu Vám  poděkovat. Byl jste po dlouhé době jediný člověk, u kterého jsem měla pocit, že mi  naslouchá a dokonce, že pociťuje jistou empatii (či dokonce sympatii?) k  mým problémům. Dal jste mi tím ÚŽASNÝ DÁREK, na který se nezapomíná. Buď jste vynikající profesionál a umíte vzbudit u potenciálních klientů vhodné pocity, nebo jste skutečně člověk, který s lidmi cítí jejich strasti. V každém případě si toho velmi vážím a vřele Vám děkuji.

Přeji Vám mnoho úspěchů a dostatek kšeftů k financování všech životních potěšení.

 

Eva Holoubková

 

Marcel Strcula

Chtěl bych touto cestou poděkovat RK, zvláště pak panu Hohnovi za zprostředkování pronájmu bytu, za velmi profesionální přístup, rychlost zajištění pronájmu a solidní jednání. Jsem velice spokojen s panem Hohnem i s vaší realitní kanceláří. Pokud někdo z mých známých bude chtít v budoucnu využít služeb RK, určitě doporučím tu vaši.

Ještě jednou děkuji.

 

S pozdravem, Strcula Marcel

 

Ing. Petr Dedek

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za Váš velmi profesionální přístup ve věci zprostředkování pronájmu našeho bytu 2+KK na Barrandově. Díky Vašemu obětavému konání a profesionálnímu jednání, jak s potenciálními zájemci, tak i s mojí osobou jako majitelem, se podařilo byt v poměrně krátké době pronajmout.

Ještě jednou děkuji a určitě se v případě budoucí potřeby budu na Vaší kancelář a zejména na vaši osobu obracet.

 

V úctě Ing. Petr Dedek

Marie Rousová

Dobrý den, pane Hohne!

Omlouvám se, že se ozývám po delším čase, ale přivítali jsme nečekaně brzy na světě naše miminko, tak jsem se nedostala dříve ke zprávě, kterou jsem chtěla odeslat.

Ráda bych Vám ještě jednou zpětně poděkovala za výbornou spolupráci při realizaci prodeje bytu ve Vavřenově ulici. Vše proběhlo profesionálně, rychle a s plnou důvěrou při veškerých krocích. Jsem velice ráda, že jsme se na spolupráci domluvili s Vámi a budeme Vás rádi doporučovat dále. Jste člověk na svém místě. Navíc oceňuji Vaši trpělivost při jednání s naší maminkou. Noví majitelé jsou také velice spokojeni, již mají zrekonstruováno a zabydleno a naše maminka díky Vám prošla celým tím realitním kolotočem v klidu a rychle.

Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a děkuji za čas a práci, kterou jste nám věnoval.

 

Marie Rousová

Mgr. Jitka Snášelová

Vážený pane Hohne,

děkuji Vám za profesionální přístup a precizní služby, díky nimž jsem se stala hrdou majitelkou bytu.

Svému oboru rozumíte, proto se i v budoucnu na Vás ráda obrátím s případnými požadavky ohledně nemovitostí.

 

Jitka Snášelová

Pavla Došková

Vážený pane Hohn,

tímto bych Vám chtěla poděkovat za dobře odvedenou práci při prodeji mé nemovitosti.

Od začátku, kdy jsem se na Vás obrátila s žádostí o zprostředkování prodeje RD, až do konce naší spolupráce, tzn. prodání nemovitosti, jsem byla spokojena s Vaší vstřícností a profesionálním jednáním.

Přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním tak i pracovním životě.

Spokojená klientka

 

Pavla Došková

Ing. Zdeňka Č.

 Prodán byt 3+ kk s garáží, Praha - Stodůlky 

Maximální spokojenost. Jednalo se o dost složitý případ a pan makléř vynaložil opravdu velké úsilí, aby vše dopadlo dobře a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. 

Ing. Zdeňka Č.

Alena H.

Prodán byt 2+ kk, Praha - Stodůlky 

Příjemné, lidské, solidní jednání.

Alena H.

Miluše G.

 

Prodán byt 3+kk, Praha - Černý Most

Maximální spokojenost s odvedenou prací.

Miluše G.

 

Manželé PhDr. Luličová CSc. a MUDr. Lulič

Ať přemýšlím sebevíc, nevím, co by se makléři panu Hohnovi dalo vytknout. Při prodeji naší nemovitosti odvedl vynikající práci ! Už při našem prvním setkání jsem věděla, že jsme "v dobrých rukách". Působil velmi sympaticky, erudovaně a profesionálně. Na každou naší schůzku byl perfektně připraven. Bylo zřejmé, že není jeho zvykem ponechat něco náhodě. Pan Hohn mě přesvědčil svým empatickým a přitom nevtíravým přístupem, svou pracovitostí, precizností a důsledností. Jeho snahou je stoprocentně uspokojit klienta a dovést vše ke zdárnému konci. I nelehké záležitosti zvládá s nadhledem profesionála a myslím, že pro něho neexistují neřešitelné situace. Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli právě pro tohoto makléře, který po všech stránkách předčil naše očekávání. Je to ve svém oboru pravý člověk na pravém místě a realitní kanceláři RE/MAX, pro kterou pracuje, mohu přát jen více takových !

Ladislav Fremut

 

Vážený pane Hohn, již po třetí jste pro naší rodinu zařizoval prodej a nákup nemovitosti a mohu vyjádřit jen poděkování za precizní odvedenou práci z vaší strany i za práci právníka pana Dismana..

 

Ještě jednou dík a s pozdravem  Fremut Ladislav.

 

Ing.Emil Chalyan

Velmi zkušený makléř, který je na svém místě. Svou práci velmi dobře zná a plní ji velmi kvalitně. Reaguje na každou situaci a rychle ji řeší.

Pronájem kanceláře, Praha - Petrovice

Vážený pane Hohne,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Váš rychlý, obětavý a profesionální přístup při zprostředkování pronájmu mého nebytového prostoru v Praze – v Petrovicích. Jsem nadšená z toho, jak celý proces proběhl bez nejmenších problémů, z toho, jak bezvadně jste se postaral o každého zájemce a v závěru i o všechny potřebné náležitosti při samotném podpisu smlouvy s vybranou slečnou nájemkyní. Jste ve svém oboru opravdu velký profesionál! Pokud bude někdo z mých známých potřebovat pomoc v oblasti realit, určitě Vás vřele doporučím! Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za Vaši skvěle odvedenou práci a z celého srdce Vám přeji mnoho dalších spokojených klientů!!!

 

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího Jana Nezvedová

Kontakt

Jankovcova 1037/49
CLASSIC 7, BUDOVA E
17000 Praha 7

 

O mně

Přes 20 let jsem se pohyboval ve světě financí, který jsem spojil se světem realit. Poznal jsem několik stovek klientů působících v nejrůznějších oborech. Mnohým z nich jsem úspěšně prodal nemovitost, dalším našel nový domov a na další to se mnou čeká. Můžete to být nyní právě Vy. Profesionální práce a s tím spojená zodpovědnost, jistota i časová flexibilita jsou zásady, které uplatňuji při koupi/prodeji/pronájmu nemovitosti.

 

Spokojený klient = můj cíl

 

Zítra se můžeme spolu setkat, když mi zavoláte na tel : 725 293 510 nebo napíšete na email: milan.hohn@remax-czech.cz

Kde mne najdete

Jankovcova 1037/49, CLASSIC 7, BUDOVA E, 17000 Praha 7